Краще якось назвати staff software engineer чи ще якось. Наприклад, усі кажуть про те, що задачі повинні бути цікавими, щоб тримати спеціаліста у тонусі. Але у мене був кейс, коли розробник отримував цікаву роботу цілий рік. На мітингу виявилось, що цього йому вже недостатньо, і тому важливо було думати над наступним стимулом і пунктом його розвитку. Такі речі тимлід повинен обов’язково обговорювати разом зі спеціалістом аби забезпечити потім мотивацію на довгий час.

Що повинен знати та вміти тім лід

А здавалося б — то ж професії, за які «не платять». Та ні, треба просто любити свою справу і впахувати. Посада тимліда включає цілий спектр ролей та обов’язків. Ви маєте знати програмування, розуміти продукт, розподіляти сфери відповідальності у команді та робити безліч інших речей. Тимлід відповідає за роботу колективу, якість продукту, а також швидкість виконання завдань членами команди та їх розвиток.

Як керувати автівкою під час ожеледі: 5 правил

А ось приблизно з 12 років можна спробувати прийти до нас у дорослу команду. Новачкам пораджу дивитися хокейні ігри, ідеально – в живу. Не обов’язково жіночі, чоловічі хокейні матчі відмінно для цього підійдуть. Якщо цей пункт давно працює – приходити на тренування. Також окремо проводимо кидкові тренування, щоб вдосконалити володіння ключкою. Час тренування на льоду обмежений, тому такі тренування вкрай корисні для окремої роботи над кидками по воротах.

Що повинен знати та вміти тім лід

У вищому менеджменті зп набагато вищі за зп хорошого сеньора, але щоб туди потрапити треба управлінський досвід. Лідом я став у продуктовій Gamedev-кампанії. Підвищення було за ініціативи https://wizardsdev.com/ роботодавця. Додаткових співбесід чи підтвердження навичок не проводили. Оскільки я вже майже пів року працював на тому проєкті розробником, мене знали і більш-менш довіряли.

Рекомендації/лайфхаки, які можуть спростити роботу тім ліда?

Однозначно, інтерес є і в усьому світі, і зокрема в нашій країні. З появою жіночих команд в різних містах України дівчата можуть приєднатися вже безпосередньо до жіночих команд – і це приваблює. Дим небезпечний не менш вогню, тому для запобігання отруєння чадним газом особа під час пожежі слід прикривати мокрим рушником або серветкою. Вмикати телевізор, комп’ютер, ноутбук без дорослих не можна (мова йде про маленьких дітей, які ще не досить добре освоїли ці гаджети). Виховуючи дитину, слід пояснювати йому, які дії можуть призвести до небезпечних ситуацій.

Сініор має мати 5+ років успішного комерційного досвіду. Вирішує проблеми ще до того, як вони з’явилися. Ви маєте скласти внутрішню або ж зовнішню атестацію. Бажання розвиватися і вчитися (особливо на власних помилках).

Театр

Тож не бійтеся пробувати та надсилати резюме. Нічого не змінювати, тому що саме так тобі добре (шлях насолоди поточним станом речей, який теж ніхто не скасовував). Та й для авторитету в команді важливо бути на рівні. Добре, коли тімлід може сісти на місце будь-якого з розробників і зробити його роботу не гірше, а то й краще.

Що повинен знати та вміти тім лід

Впевнене використання інструментів та технологій програмування. Здатність спокійно ставитися до критики, стресостійкість. Передрук матеріалів dev.ua можливий лише за письмової згоди редакції. Уникання конфліктів замість аналізу й розв’язання їх. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.

Хто такий Team Lead і чим він займається

(Щоправда, він нещодавно теж став архітектором, подивлюся на нього за кілька років!) Відтоді намагаюся, пропонуючи рішення, описувати алгоритм, а не спосіб його реалізації. Є продукти й сервіси, які team lead вакансії одразу чіпляють людей. Ізраїльський підприємець Нір Еяль пояснює, які засоби використовують Facebook, Pinterest, Instagram та інші великі компанії, а також що можна впровадити у своєму бізнесі.

Що повинен знати та вміти тім лід

Позицію техліда я сам просив, оскільки де-факто виконував його обов’язки, залишаючись сеньйором. Тимліда в поточній компанії мені не захотіли давати, тож цю позицію я зміг отримати, тільки змінивши роботу. Коли перейшов на ліда в іншу компанію, суттєво зросла зарплата — на понад $1000. Про тактовність дуже тонко й точно, але це все одно не показник що то начальнік, цим скоріше часто користуються в офіс політікс щоб подомінувати чи підісрати чи роботу спихнути. Не кожен хто так підкатує — бос, але бос підкатує справді так.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *